STRONA GŁÓWNA

BIOGRAFIA

DYSKOGRAFIA

TEKSTY

FOTOGRAFIE

WYWIADY

INFORMACJE

MULTIMEDIA

KSIĘGA GOŚCI

FORUM

CHAT

SONDA

KONTAKT

SPIS TREŚCI

OD AUTORA

 

 


17 września 2014 roku

W związku  z ostatnimi wydarzeniami związanymi z wykorzystaniem wizerunku Grzegorza Ciechowskiego do promocji produktów marki "Bytom S.A.", prezentujemy krótkie oświadczenie członków Zespołu Republika w tej sprawie:

Oświadczenie

My, niżej podpisani byli muzycy zespołu Republika, oświadczamy, że nie mamy jakiegokolwiek związku ze sprzedażą praw do wizerunku Grzegorza Ciechowskiego marce odzieżowej Bytom S.A. Wyrażając głębokie zaniepokojenie zaistniałym faktem, odcinamy się jednocześnie od jakichkolwiek dalszych komentarzy w tej sprawie.

Z poważaniem

Leszek Biolik
Sławomir Ciesielski
Zbigniew Krzywański


 

Oficjalna Strona Grzegorza Ciechowskiego ma nowy adres!!!

Pragnę poinformować, że z dniem 2 lutego 2014 roku - po 15 latach funkcjonowania, niniejsza strona przestała być stroną "oficjalną".
Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy jej tworzeniu składam szczere podziękowania. Nasza praca spotkała się z dużym uznaniem, a co najważniejsze, przez te 15 lat (!!!) zapewniała stały dostęp do informacji o Grzegorzu i jego projektach. Taki był - i jest, cel funkcjonowania tego serwisu. Wszystkie materiały w nim zawarte pozostają bez zmian i stanowią archiwum informacji o Grzegorzu Ciechowskim - "Najwybitniejszym poecie polskiego rocka".

Informuję jednocześnie, że nowy OFICJALNY serwis poświęcony Grzegorzowi dostępny jest pod adresem: http://grzegorzciechowski.pl

Portal poświęcony REPUBLICE - dostępny pod adresem http://republika.art.pl utrzymuje status Oficjalnej Strony Zespołu REPUBLIKA.

Piotr Milewski


Archiwum informacji >>>